Благодійність

У важкий час для нашої держави, представники студенства НУК ім. адмірала Макарова разом з малюками з Радсадівського дитячого будинку, створили листи підтримки для наших військових на Донбасі. Ідея акції прийшла безпосередньо від вояків, які захищають наші кордони.

Частина солдат 79-ї аеромобільної бригади, які захищали наші кордони з початку проведення АТО, повернулася до Миколаєва. Сьогодні вояки потребують нашої підтримки! До речі, частина хлопців зараз перебувають на лікуванні.

17 березня активісти Студентського парламенту Інституту комп'ютерних та інженерно- технологічних наук Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова долучилися до благодійної акції "Студенти НУК на варті здоров'я дітей". Під час проведення заходу кожен бажаючий студент та викладач інституту мав унікальну можливість долучитися до роботи акції. Головним завданням, яке ставили перед собою організатори акції, є збір коштів для купівлі необхідного медичного обладнання та медикаментів до Радсадівського соціального реабілітаційного центру. За результатами проведенної акції був оформлений звіт у якому зазначена сума коштів, які будуть передані для зазначених цілей.

Одним з головних завдань «Зимового балу 2014», який пройшов в стінах НУК, був збір коштів для онкохворих дітей Миколаївської обланої лікарні. 5 березня активісти Студентського парламенту та Студентського телебачення НУК – TV навідалися до лікарні з життєво необхідними подарунками для дітей. На зібрані кошти, а це більше 1000 грн, студенти придбали ліки для Діани Рачили. У свої 14 років дівчинка має страшну хворобу - Лімфому Беркета третьої стадії.

В допомогу дітям профком студентів НУК організував у стінах університету благодійну акцію «Подаруй дитині книгу».

Підготовка гуртожитку НУК №1 до зимового сезону.

7 грудня в рамках акції «Святий Миколай в кожному серці» активісти Студентської республіки НУК відвідали школу-інтернат № 5 для дітей-сиріт. Всі дітки ретельно малювали свої найзаповітніші бажання, спілкуючись зі студентами, які виконували роль помічників Святого Миколая.

Для того, щоб привернути увагу молоді, підвищити інформованість студентів та застерегти їх від невиліковної хвороби, студентською республікою НУК організовано акцію «СНІД – ворог без маски».

Акція «Запали свічку в своєму серці» – важлива подія в житті нашого міста. Адже кожен з нас в ці недовгі, але змістовні 60 хвилин подумав, згадав і вшанував визволителів Миколаївщини. В урочистій ході взяли участь депутати обласної ради, військові та студенти провідних вузів міста, серед яких звичайно студенти Національного університету кораблебудування.

В акції брало участь 42 волонтери, які зібрали 9 275.48 гривень, для придбання обладнання, необхідного дітям хворим на цукровий діабет. Кращими волонтерами НУК стали: Терихова Валентина, яка зібрала найбільшу суму у розмірі-1400 гривень, а також Шуліна Світлана, Лопатньова Олена, Сейткаліева Діана, Возна Олена, Молчан Анна, Міщенко Юлія, Єрлашова Світлана, Змієвська Дар’я.

Сторінки