Акція від профкому студентів "Подаруй дитині книгу"

В допомогу дітям профком студентів НУК організував у стінах університету благодійну акцію «Подаруй дитині книгу».

Кожна дитина пізнає світ через спілкування і через читання. Згадайте, як кожен з нас пізнав що таке добро, а що зло, як треба чинити, а як краще не робити і таке інше. Дитина потребує цих знань, котрі будуть фундаментом для розвитку майбутньої особистості.
Є серед дітей Миколаївщини й ті, котрі не мають можливості читати книги. В допомогу таким дітям профком студентів НУК організував у стінах університету благодійну акцію «Подаруй дитині книгу». Чимало студентів відгукнулися і подарували свою чи придбану спеціально дитячу літературу. Всі ці книги потраплять до маленьких читачів, і кожна істина байки, вся чарівність казки будуть радувати та навчати юне покоління.
Дякуємо профкому студентів, що організували такий прекрасний і потрібний захід! Велика дяка тим, хто не залишився байдужим і вніс частинку казки в дитинство маленьких людей.