Благодійна акція "Студенти НУК на варті здоров'я дітей!" набирає обертів

17 березня активісти Студентського парламенту Інституту комп'ютерних та інженерно- технологічних наук Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова долучилися до благодійної акції "Студенти НУК на варті здоров'я дітей". Під час проведення заходу кожен бажаючий студент та викладач інституту мав унікальну можливість долучитися до роботи акції. Головним завданням, яке ставили перед собою організатори акції, є збір коштів для купівлі необхідного медичного обладнання та медикаментів до Радсадівського соціального реабілітаційного центру. За результатами проведенної акції був оформлений звіт у якому зазначена сума коштів, які будуть передані для зазначених цілей.

Дякуємо всім хто приєднався до проведення акції, адже тільки разом ми зможемо допомогти дітям, які потребують нашої підтримки!