Листи підтримки для військових від студентів НУК!

У важкий час для нашої держави, представники студенства НУК ім. адмірала Макарова разом з малюками з Радсадівського дитячого будинку, створили листи підтримки для наших військових на Донбасі. Ідея акції прийшла безпосередньо від вояків, які захищають наші кордони.

"Коли ми відвідували хлопців у шпиталі, одни з них з нами пошуткував. На запитання, що їм потрібно, він попросив принести ручку. Проте мова йшла не про ручку, якою можна було б писати. "Всі кажуть, тримайтеся. Ось нам дуже потрібна та ручка, за яку ми могли б триматися". Тому ми вирішили надати кожному з хлопців саме таку ручку підтримки. Враження неймовірні. Палати, де лежать хлопці, завішані дитячими малюнками. Хлопці розповідають, що там, під час обстрілів, їх ці малюнки зігрівали і надавали їм сил." розповіла Інна Тимченко після візиту до солдатів.

Маленька долоня дитине буде не аби яким символом підтримки для кожного військового, який кожен день гідно зустрічає небезпеку заради нашого щасливого майбутнього.  Ці "ручки" будуть передані хлопцям зі шпиталю та воякам на Донбасі, аби висловити нашу підтримку їх героїчним діям.

Часу на проведення акції було не так багато, адже малюнки треба було встигнути передати з машиною, яка буде відправлятися з Миколаєва. Протягом декількох днів, студенти відвідували дитячий будинок, аби допомогти дітям оформити листи. Маємо надію, що щира підтримка дітей буде надавати сил всім тим, хто кожен день стає на варті цілісності нашої держави!