Підготовка гуртожитку НУК №1 до зимового сезону.

Наприкінці листопада студентська рада гуртожитку НУК №1 вирішила підготувати гуртожиток до зимового сезону. Об’днавши зусилля з адміністрацією гуртожитку, робоча група студ. ради на чолі з Кучер А.Є. та допомогою старост поверхів провели утеплення всіх вікон у холлах гуртожитку. Також були проведені збори на кожному поверсі. На яких до відома студентів донесли інформацію про загальне утеплення гуртожитку. При потребі необхідних матеріалів для утеплення кімнат, студенти звертались до комендантів своїх поверхів. Вони охоче видавали ковдри, вату та інші матеріали. Після цього, було проведено перевірку кімнат та підведено підсумки.

Таким чином, загальними зусиллями ми позбавились прогягів у коридорах гуртожитку.