14 травня – акція "Почуйте всі!" благодійного фонду "Серце до серця"

В акції брало участь 42 волонтери, які зібрали 9 275.48 гривень, для придбання обладнання, необхідного дітям хворим на цукровий діабет. Кращими волонтерами НУК стали: Терихова Валентина, яка зібрала найбільшу суму у розмірі-1400 гривень, а також Шуліна Світлана, Лопатньова Олена, Сейткаліева Діана, Возна Олена, Молчан Анна, Міщенко Юлія, Єрлашова Світлана, Змієвська Дар’я.

Традиційно цього року проходила акція «Почуйте всі!» благодійного фонду «Серце до серця» в якій брали участь  студенти Національного університету кораблебудування. Вони із розумінням віднеслися до проблеми дітей, які хворі на цукровий діабет, і тому з радістю прийняли участь у цій акції .. Щорічно саме профком студентів НУК є безпосереднім організатором благодійної акції в нашому університеті. Координаторами акції цього року стали голова профбюро Інстиуту комп’ютерних та інженерно-технологічних наукКоваленко Світлана та голова профбюро Машинобудівного інституту Вірьовка Світлана, які зуміли правильно привернути увагу студентів до цієї акції та координувати їх дії.
На базі університету вже в котрий раз було створено штаб де волонтери отримували свої ідентифікатори та скриньки, а також мали змогу відпочити за чашечкою кави. У визначений термін проведення акції, а саме 14-15 травня 2011 року всі волонтери акції вийшли на вулиці міста. Кожен з них мав бейдж-ідентифікатор, захищений печаткою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Індивідуальний номер ідентифікатора співпадав з таким самим на скринці для збору коштів, до якої від перехожих збиралися гроші. Волонтери мали також наклейки-сердечка, які наклеювали усім, хто кидав гроші до скриньки. Це сприяло кращій візуалізації небайдужих людей та створенню відповідної святкової атмосфери. По закінченню дня всі волонтери вирушали до своїх штабів аби підрахувати зібрані кошти, які згодом були перераховані на рахунок благодійного фонду. У кожному районі міста були створені розважальні майданчики, метою яких було привернення увагу мешканців. Право виступити на цих майданчиках мали й наші студенти, котрі бездоганно впоралися зі своїм завданням.
В акції брало участь 42 волонтери, які зібрали 9 275.48 гривень, для придбання обладнання, необхідного дітям хворим на цукровий діабет. Кращими волонтерами НУК стали: Терехова Валентина, яка зібрала найбільшу суму у розмірі-1400 гривень, а також Шуліна Світлана, Лопатньова Олена, Сейткаліева Діана, Возна Олена, Молчан Анна, Міщенко Юлія, Єрлашова Світлана, Змієвська Дар’я. Зусилля наших студентів не залишилося без уваги зі сторони організаторів акції, а саме-координатора акції в Миколаєві.
Дякуємо волонтерам акції за підтримку благодійної справи!