ВСР

Шановні студенти України! Сьогодні Всеукраїнська студентська рада звертається до вас із закликом задуматись про ситуацію, яка склалась в нашій державі. Політична криза, яка була головною темою протягом останніх місяців, вийшла за межі нашої країни і загрожує її сувернітету. Кожна людина із високим духовним та особистісним розумінням відповідальності за долю нашого народу повинна виявити свою всебічну підтримку ідеї соборності та неділимості України! Ми закликаємо кожного забути про будь-які прояви політичних чвар та консолідуватись задля забезпечення безпеки існування нашої Вітчизни. Тільки разом ми можемо зберегти спокій та злагоду у нашому спільному домі.

15 вересня 2012 року на базі ММЦВ «Золотий берег», у рамках проведення Форуму лідерів органів студентського самоврядування та студентських профспілкових організацій вищих навчальних закладів України, що проходив у селищі Орловка Автономної Республіки Крим, за участю Першого заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту Євгена Суліми відбулося виїзне засідання Президії Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту.

23 вересня в рамках Форуму міністрів освіти європейських країни відбулася зустріч представників Всеукраїнської студентської ради з віце-президентом Європейського студентського союзу Каріною Уферт.

26 березня у Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова відбулася нарада керівників органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів «Завдання і функції органів студентського самоврядування: нові тенденції».

31 січня у Миколаєві пройшло засідання керівників органів студентського самоврядування області. Під час заходу відбулися вибори до Колегії Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту. Представником від Миколаївщини одноголосно був обраний голова студентського парламенту НУК ім. aдм. Макарова Ростислав Рижков.

7-11 вересня пройшла IV міжрегіональна школа студентського самоврядування, яку організовували Студентський парламент Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова та Українська асоціація студентського самоврядування, які вже 2 роки поспіль взяли за традицію разом проводити наймасштабнішу щорічну школу студентського самоврядування України в вересні на базі відпочинку НУК «Корабел» в Коблево.

7– 11 вересня 2010 року сел. Коблево

З 10 по 12 грудня 2009 року проходило перше засідання Всеукраїнської студентської ради при кабінеті Міністрів України, на якому вирішувалися організаційні питання, обиралися керівні органи та плани подальшої роботи. Для участі та створенні ради було запрошено голів органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів України ІІІ та IV рівнів акредитації від всіх регіонів України.

9-13 вересня 2009 Студентський парламент НУК спільно з Українською Асоціацією Студентського Самоврядування провели Третю міжрегіональну школу студентського самоврядування провели Третю міжрегіональну школу студентського самоврядування на базі відпочинку НУК «Корабел» в с.Коблево, головними координаторами якої стали: голова Студентського парламенту НУК – Рижков Ростислав, віцепрезидент УАСС з питань науки – Шишлянніков Олексій та голова секретаріату УАСС – Смирнов Олександр.