Звернення ВСР до студентів України щодо політичного конфлікту між Росією та Україною!

Шановні студенти України! Сьогодні Всеукраїнська студентська рада звертається до вас із закликом задуматись про ситуацію, яка склалась в нашій державі. Політична криза, яка була головною темою протягом останніх місяців, вийшла за межі нашої країни і загрожує її сувернітету. Кожна людина із високим духовним та особистісним розумінням відповідальності за долю нашого народу повинна виявити свою всебічну підтримку ідеї соборності та неділимості України! Ми закликаємо кожного забути про будь-які прояви політичних чвар та консолідуватись задля забезпечення безпеки існування нашої Вітчизни. Тільки разом ми можемо зберегти спокій та злагоду у нашому спільному домі.

Всеукраїнська студентська рада звертаеться до усіх студентських організацій України, органів студентського самоврядування ВНЗ та просто небайдужих студентів із закликом намагатись найцивілізованішим способом не допустити кровопролиття у цьому конфлікті, а саме організувати масові звернення до російських дипломатичних представництв, правозахисних організацій, громадських організацій, студентських спілок із закликом до прикладання максимуму зусиль щодо припинення цього конфлікту та відстоювання української соборності! Окремо, закликаємо російські ЗМІ об'єктивно висвітлювати інформацію щодо подій в Україні та навколо цього конфлікту!

Пам'ятаймо, лише разом ми можемо покласти край цій ворожнечі та вступити на шлях оновлення та розбудови України!