МОН та МС: У Всеукраїнської студентської ради новий очільник

15 вересня 2012 року на базі ММЦВ «Золотий берег», у рамках проведення Форуму лідерів органів студентського самоврядування та студентських профспілкових організацій вищих навчальних закладів України, що проходив у селищі Орловка Автономної Республіки Крим, за участю Першого заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту Євгена Суліми відбулося виїзне засідання Президії Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту.

На засіданні виступила Анастасія Сабова, яка поінформувала присутніх голів обласних колегій Всеукраїнської студентської ради щодо розвитку міжнародної співпраці та заходів, у яких брали участь представники ВСР у серпні 2012 року спільно зі студентськими лідерами з інших вищих навчальних закладів студентської Євразійської співдружності, а також звернулася із заявою щодо припинення виконання нею обов’язків очільниці Всеукраїнської студентської ради у зв’язку із завершенням навчання у вищому навчальному закладі.

Після проведеного обговорення Президія Всеукраїнської студентської ради одноголосно ухвалила рішення: на період до проведення Конференції призначити в.о. Голови Всеукраїнської студентської ради Олександра Тура, голову студентської ради Київського національного лінгвістичного університету, студента 1 року магістратури.

Євген Суліма подякував Анастасії Сабовій за плідну співпрацю протягом останніх двох років, а також звернув увагу нового в.о. Голови та голів обласних колегій на необхідності активізації роботи Президії і обласних колегій ВСР, залучення до діяльності Ради нових представників та більш активної і тісної співпраці зі студентськими лідерами.

Нагадаємо, що представником Миколаївської області в президії Всеукраїнської студентської ради при МОН та МС є голова студентського парламенту НУК Рижков Ростислав.

Студентський парламент НУК виражає подяку Анастасії Сабовій за плідну роботу перебуваючи на посту в.о. голови секретаріату ВСР при МОН та МС, співпрацю із студентським парламентом НУК та вітає Олександра Тура із обранням на посаді.