IV міжрегіональна школа студентського самоврядування

7– 11 вересня 2010 року сел. Коблево

В наймальовничішому куточку Миколаївщини, в селищі Коблеве, на березі Чорного моря відбудеться четверта «Всеукраїнська школа студентського самоврядування».

На початку вересня – це гарна нагода зустріти старих друзів, потоваришувати з новими, та, головне – набратися досвіту для плідної роботи на весь навчальний рік. 5 днів, які ви проведете на базі відпочинку «Корабел» не тільки запам’ятаються на весь рік, але й принесуть вам купу нових ідей, знань та корисних знайомств які стануть запорукою успішної повсякденної роботи в твоєму ОСС.

ОРГАНІЗАТОРИ:
• СТУДЕНТСЬКИЙ ПАРЛАМЕНТ Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.
• УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ
МІСЦЕ: база відпочинку «Корабел» с. Коблеве, Миколаївська область (на узбережжі Чорного моря)
УМОВИ ПРОЖИВАННЯ:
Корпус №1 : суперлюкс : євроремонт, wi-fi,  санвузол, душ з гарячою водою у блоці цілодобово, проживання у двокімнатних блоках (по 2-4 особи у кімнаті)
Корпус №2 : люкс: санвузол, душ з гарячою водою у блоці цілодобово, проживання у  кімнатах (по 2-4 особи у кімнаті).
3-ох разове харчування, транспорт від м.Миколаїва до бази та у зворотному напрямку, роздатковий матеріал та книги, найкращі тренери, ну і звичайно ж море, сонце, чудовий пляж, дивовижний краєвиди та розважальні програми .
УЧАСНИКИ: 120 студентів, активістів та лідерів студентського руху зі всіх областей України та гості з ближнього зарубіжжя.
ТРЕНЕРИ, ЛЕКТОРИ ТА ЕКСПЕРТИ: Тренери та експерти з питань студентського самоврядування, міжнародного досвіду, законодавчої бази учасники міжнародних та всеукраїнських студентських проектів, організатори всеукраїнських конференцій, пленерів та тренінгів. Тренери з Європейського студентського союзу, та країн Європи, начальник управління в справах сім’ї та молоді Миколаївської області.
ПРОГРАМА: тренінги, лекції, майстер-класи та дискусії з питань лідерства, самоврядування, серія навчальних модулів за напрямами:
1. Працевлаштування студентів
2. Про вищу освіту та молодіжний рух в Україні
3. Лідерство, робота в команді
4. Основи студентського самоврядування, історія становлення студентського руху в Україні;
5. Чим має займатись студентське самоврядування на рівні ВНЗ, міста та країни, роль студентського самоврядування в молодіжній політиці України.
6. Органи студентського самоврядування, студентські громадські організації та національні студентські союзи країн Європи
7. Співпраця з адміністрацією.
8. Законодавчі підстави роботи ОСС та нові ініціативи в сфері законодавства.
9. Закон України «Про Вищу Освтіу» зі змінами щодо студентського самоврядування, фінансування ОСС
10. Вибори в ОСС, моделі та системи виборів на різних рівнях ОСС
11. Успішні компанії боротьби за студентські права на прикладі компаній, по підвищенню стипендій, впровадженню пільгового проїзду в залізничному транспорті влітку, по боротьбі за відміну анти студентських платних послуг та зменшення місць на навчання за державним замовленням 2009 року, внесення змін до закону «Про вищу освіту» 2010 року
12. PR-технології та новітні медіа у роботі ОСС, студентська преса та студентське телебачення
13. Студентсько-центрована освіта
14. Права людини
15. Боротьба з корупцією
16. Шостий  Всеукраїнський Студентський Пленер УАСС
17. Найкращій Український Досвід

Учасники отримають цінний роздатковий матеріал, підручник з важливою інформацїєю про студентське самоврядування, та по закінченню школи диски з відеосюжетом про школу та фотографіями, сертификати про участь у школі.

УМОВИ УЧАСТІ:
Заповни анкету та надішли до 12.00 3 вересня 2010 року на адресу електронної пошти school@uass.org.ua

Анкета на участь у школі

ВАРТІСТЬ ШКОЛИ : Корпус № 1 – 550грн,  Корпус № 2 – 500 грн. (Харчування, проживання на 5 днів, транспорт, роздатковий матеріал)
ЗВЯЗОК З ОРГКОМІТЕТОМ:
8 (050) 4210082 Олександр Смирнов – Секретаріат УАСС