Вci новини

В 2015 году реформа МВД стала важным фактором в развитии Украины, которая вывела проблему общественного порядка на новый уровень.

7 квітня в стінах Головного корпусу НУК відбувся традиційний Благодійний ярмарок.

30 березня у залі Вченої ради Університету відбулася звітна профспілкова конференція Первинної профспілкової організації студентів Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

Аудиторія Вченої ради Головного корпусу Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова за час своєї роботи була свідком багатьох подій: захистів докторських та кандидатських дисертацій, наукових конференцій різного рівня за різноманітними актуальними напрямками, наукових і навчальних семінарів та ін.

За ініціативи Профспілкової організації студентів НУК 18 березня 2016 року в актовій залі Нового корпусу Національного університету кораблебудування ім. адм. Макарова відбулась інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?», в якій прийняли участь 9 команд з НУК ім. адмірала Макарова, МНУ ім. В.О. Сухомлинського та Морського ліцею ім. професора М. Александрова.

Вже другий рік поспіль з 18 по 20 лютого Україна з глибокою пошаною, скорботою та вдячністю вшановує пам'ять Героїв Небесної сотні.

З 26 по 28 лютого в Миколаєві в палаці спорту МОН проходив VII Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби на призи Олімпійського чемпіона Івана Богдана.

13 січня за новим стилем, українці відзначають Новий рік - Щедрий вечір. Колядування має свою давню історію, коріння якої сягає ще дохристиянських часів.

«Біль, який житиме з нами довічно. Розсекречена пам’ять»

7 жовтня 2015 року в Актовій залі Національного університету кораблебудування відбулась загальна Конференція студентів НУК.

Сторінки