Відеобитва 2015 "Україна - це Європа!"

22 травня відбувся фінал конкурсу «Відеобитва 2015» в найкращому кінотеатрі нашого міста «МУЛЬТИПЛЕКС».

На всіх гостей очікував показ конкурсних відеороликів, а також приємні сюрпризи. Головними гостями «Відеобитви 2015» стали фіналісти телешоу « Україна має талант» - група «Легальний Біт», які вразили всіх своїми патріотичними піснями.

«Відеобитва» - це конкурс аматорських відеоробіт, організатором  якого є Студентське телебачення НУК ТВ. Цей захід проходить щорічно для всіх студентів України та став вже традиційним для всього активного студентства.

Усі команди конкурсу «Відеобитва 2015» дуже сумлінно поставились до  завдання та вклали частинку своєї душі у свої відеороботи. Отже, у цьому році конкурсантами стали команди: «Не такие как все», «Зона 71», «Вікторія», «Рубен Задольский» та команда від Інституту автоматики та електротехніки НУК.

За підсумками голосування журі:
Третє місце посіла команда «Вікторія». У своєму відео команда показала дух патріотизму та всю гордість за нашу державу.
Друге місце команда «Зона 71» здивувала всіх креативним, гумористичним та реалістичним баченням українського суспільства.

А переможцями конкурсу аматорських відеоробіт «Відеобитва 2015»  стала команда «Не такие как все». Колектив підкорив серця глядачів своїм аналітичним баченням проблеми війни, провівши паралель страшних років Великої Вітчизняної війни та сьогодення.

Дякуємо всім організаторам, учасникам конкурсу «Відеобитва 2015»! Також вітаємо переможців і бажаємо великого творчого натхнення та реалізації всіх креативних задумів.