В НУК відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»

За ініціативи Профспілкової організації студентів НУК 18 березня 2016 року в актовій залі Нового корпусу Національного університету кораблебудування ім. адм. Макарова відбулась інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?», в якій прийняли участь 9 команд з НУК ім. адмірала Макарова, МНУ ім. В.О. Сухомлинського та Морського ліцею ім. професора М. Александрова.

Студенти, які зацікавились цією грою, заслуговують на повагу, адже потрібно бути досить ерудованим, сміливим та кмітливим.

Особливо потішили назви команд:

- HD (МНУ ім. В.О. Сухомлинського);

- Мадемуазелі (ФЕТБ НУК);

- To London (Гуманітарний факультет НУК);

- Dream team (Збірна ГФ і ФЕМ НУК);

- Олександр Горнік (НУК);

- Скайнет (ІКІТН НУК);

- Внебрачные дети Вассермана (ІАЕ НУК);

- Продам гараж (ФЕМ НУК);

- Ліцеїсти (Морський ліцей ім. професора М. Александрова).

Ведучою даного заходу була викладач ННГІ НУК Анастасія Валерівна Ткаченко. Розпочалось все, як завжди, з оголошення правил гри. Також ведуча попросила не користуватись мобільними телефонами, що зробило гру повністю прозорою. Питання були і складні, і прості одночасно, що змусило всіх добряче понервувати під час оголошення відповідей. З кожним туром збільшувалась складність питань разом із студентською зацікавленістю. Азарт і емоційність додали всім хорошого настрою.

Перемогу в напруженій боротьбі отримала команда «Dream team». Друге місце отримали гравці команди «Олександр Горнік», третє – за хлопцями з команди «Скайнет». Всі призери гри отримали солодкі призи від Профкому студентів НУК.

Окрему подяку висловюємо Таісії Родькіній, студентці групи 3421, яка запам'яталась яскравими артистичними виступами під гитару!

Всі учасники і глядачі отримали задоволення від гри, яка додала у щоденне життя університету ще одну яскраву барву емоцій і спогадів.

Вітаємо переможців та призерів змагань!