В НУК стартувала весняна толока - 2015

21 березня відбулась традиційна міська весняна толока, студенти НУК, як завжди активно долучилися до прибирання міського парку Перемоги біля студмістечка. Кожен з учасників взяв до рук граблі, віники та пакети для сміття та всі разом навели лад на території студмістечка парку, збирали сміття та опале торішнє листя, підчистили бордюри, підмели доріжки.

Нагадаємо, толока – давній український звичай. Її організовували для виконання термінових робіт, що вимагали значної кількості осіб: збирання врожаю, вирубування лісу, спорудження будинків, спільний випас худоби тощо. Іноді толоку використовували для проведення громадських робіт (будування церков, шкіл, читалень, доріг тощо).

Толока - це прекрасний спосіб підняття корпоративного духу, згуртування колективу, поліпшення психологічного клімату, який створює умови для неформального спілкування і взаємодії, налагодження комунікацій, дозволяє молоді краще пізнати один одного. Адже давно відомо, що ніщо так не об'єднує людей, як спільна праця для загальної користі. Проводячи подібні заходи ми нагадуємо жителям Миколаєва про відповідальність за чистоту рідного міста, особисто беручи участь у його благоустрої. Варто популяризувати та усвідомити, що чистота і порядок у місті залежать від кожного з нас.

За результатами заходу студенти зібрали більше 10 мішків сміття, привели в належний стан територію, зробили ґрунтовний вклад у своє майбутнє та довели своїм прикладом, що бути екологічно свідомим – модно та корисно на сьогоднішній день!
  Студенти працювали відповідально та старанно, після чого були винагороджені солодким частуванням в Студентській республіці НУК.