ЗВІТНА ПРОФСПІЛКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ППОС НУК ІМ. АДМ. МАКАРОВА

30 березня у залі Вченої ради Університету відбулася звітна профспілкова конференція Первинної профспілкової організації студентів Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

Захід привітальними словами відкрив Ректор НУК Сергій Сергійович Рижков, який відзначив досягнення профкому студентів та побажав в подальшому ще більших звершень.

Зі своєю доповіддю виступив – голова профкому студентів НУК ім. адмірала Макарова Сергій Олександрович Тарасенко, який доповів про роботу Первинної профспілкової організації за минулий рік.

Сергій підвів підсумки діяльності організації за звітній період, щодо реалізації статутних завдань, збереження та забезпечення навчальних, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки НУК, окресливши ті завдання, які стосуються зміцнення єдності студентського профспілкового руху.

Завершуючи свою звітну доповідь, голова ППОС подякував головам профбюро факультетів і інститутів за співпрацю, без яких організація не досягла б таких високих результатів, вкотре підтверджуючи тезу про те, що лише завдяки активності, ініціативності, небайдужій громадянській позиції і спільним зусиллям можна змінити простір, у якому ми живемо.

В обговоренні звіту Сергія Тарасенка взяли участь: аспірант Олексій Корзняков та студенти Олексій Горовий і Катерина Воїн.

Зі словами підтримки виступили: Ректор НУК – Сергій Сергійович Рижков, керівник Центру молодіжної політики– Олена Леонідівна Гіржева та в.о. голови Студентського парламенту НУК – МихайлоМихайлов.

Сергій Сергійович зазначив, що між ректоратом та профкомом студентів – повне порозуміння. Усіїх спільні дії ґрунтуються на взаємодопомозі, відповідальності, сприянні соціальному захисту студентів, реалізації культурно-масових та спортивних заходів, контролі за додержанням прав студентів, оздоровленні студентів через спеціальні заклади Університету.

Після обговорення делегати схвалили звіт голови ППОС НУК ім. адм. Макарова. Роботу Первинної профспілкової організації студентів за звітній період за результатами відкритого голосування одноголосно вирішено вважати задовільною.

Після закінчення офіційної частини, профспілкових активістів було нагороджено грамотами та подяками Ректора Університету.