Студенти НУК долучилися до Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою»

25 квітня активісти студентської республіки НУК разом із студентами всіх інститутів та факультетів в рамках всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою», спільними зусиллями прибрали чималу територію (а саме: Парк Перемоги, ділянку навколо понтонного мосту та прилеглу до Університету територію). Взяти участь в заході виявили бажання близько70 небайдужих студентів, які піклуються про навколишнє середовище.

Цей проект - громадська ініціатива, мета якої – покращити якість життя простими діями. Вийшовши з друзями у парк, кожен зможе довести, що українці люблять свої міста і хочуть дбати про їхню чистоту. Мета акції - привернути увагу громадськості, що від культури відпочинку залежить наше майбутнє і довкілля, в якому ми живемо. Відпочинок на природі є корисним, але не слід забувати й про збереження навколишнього природного середовища. Завдяки всеукраїнському охопленню, проект стає масштабним, набирає патріотичного забарвлення і містить елементи екологічного виховання.Саме такі акції змінюють свідомість громадян, їх ставлення до навколишнього середовища та виховують навики не смітити і дбати про довкілля.

Ініціатива «Зробимо Україну чистою!» об’єднує людей, які хочуть звільнити парки та вулиці від сміття. В парку Перемоги постійно багато відвідувачів, активісти студентської республіки НУК прибрали виділену територію, яка стала мати належний вигляд. Акція стала чудовою нагодою показати, як ми любимо наше місто і хочемо зберігати його у чистоті.

На цьому акція «Зробимо Україну чистою» не завершується. Студентство НУК приведе до ладу всі території, за які відповідає Університет та облаштує територію спортивно-оздоровчого табору «Корабел» в с. Коблево.
  Організатори дякують всім студентам, які долучилися до цієї благородної справи.