Студенти НУК одержали перемогу на турнірі пам’яті Олімпійського чемпіона Івана Богдана

З 26 по 28 лютого в Миколаєві в палаці спорту МОН проходив VII Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби на призи Олімпійського чемпіона Івана Богдана.

В змаганнях прийняли участь команди з Миколаєва, Херсона, Одеси, Запоріжжя та Вінниці.
Студенти НН Гуманітарного інституту НУК також приймали участь у зазначеному турнірі, де показали видовищну і цікаву боротьбу, що дало змогу покласти в скриньку нагород нашої команди дві золоті, дві срібні і чотири бронзові медалі.
Ковальчук Максим (вагова категорія 75 кг) – І місце, виконав норматив майстра спорту України
Вовченко Сергій (вагова категорія 85 кг) – І місце
Бедирханов Артур (вагова категорія 75 кг) – ІІ місце
Кучеренко Віталій (вагова категорія 80 кг) – ІІ місце
Закамалдін Валерій (вагова категорія 75 кг) – ІІІ місце
Земляк Сергій (вагова категорія 59 кг) – ІІІ місце
Абатуров Ігор (вагова категорія 71 кг) – ІІІ місце
Басов Володимир (вагова категорія 71 кг) – ІІІ місце
Вітаємо наших переможців! Бажаємо подальших успіхів та перемог і незламності спортивного духу!