Урочисте відкриття кухонного приміщення в Гуртожитку №1

У четвер, 9 липня, в рамках Програми голови ППОС НУК Тарасенко Сергія «Нові горизонти» пройшло урочисте відкриття кухонного приміщення на 7 поверсі Гуртожитку №1.

Проект «Європейська кухня», головною метою якого є забезпечення якісним рівнем прожиткового устрою гуртожитків Університету, набирає все більшої популярності серед студентів. На чолі офіційного відкриття кухні був ректор НУК Сергій Сергійович Рижков, який, разом з головою ППОС НУК Сергієм Тарасенко, перерізав червону стрічку.

За розрахунками проекту планується відкриття кухні на 8 та 10 поверхах. Студенти одразу висловили бажання спробувати технічне оснащення новоствореного об’єкту та залишилися абсолютно задоволеними результатом.

Профком студентів НУК продовжує свою роботу , а отже усі побажання, з якими звертаються студенти зовсім скоро будуть втілені у життя. Якщо у Вас є пропозиції та побажання, щодо благоустрою Університету, чекаємо на Вас в аудиторії Д-14!