Іменна стипендія Героїв Небесної сотні для студентів НУК ім. адм. Макарова

Вже другий рік поспіль з 18 по 20 лютого Україна з глибокою пошаною, скорботою та вдячністю вшановує пам'ять Героїв Небесної сотні.

Згадує тих мужніх синів і доньок України, хто всупереч діючому режимові йшли самі й вели інших до правової і вільної європейської України.

Кожен свідомий громадянин України має пам’ятати шляхетний вчинок Небесної сотні. Адже вони віддали свої життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

11 березня 2016 року Вчена Рада Національного університету кораблебудування ім. адм. Макарова, враховуючи Указ Президента №69/2015 від 11.02.2015р. «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні», прийняла рішення (протокол №2 від 11.03.2016р.) про заснування іменної стипендії Героїв Небесної сотні для студентів НУК ім. адм. Макарова.

Стипендію, у розмірі 950 гривень, будуть призначати одному студенту, який чи яка демонструє високі академічні результати, веде активне наукове, громадське життя та проявляє соціально-патріотичну позицію. Призначення іменної стипендії Героїв Небесної сотні – це символ духу, науки, думки й віри, яка об'єднує НУК ім. адм. Макарова і спрямовує його академічну спільноту до нових висот і прагнень.

Небесна сотня зробила свій внесок в історію нашої держави. Революція гідності дала нам надію на те, що вдасться нарешті порвати з радянським минулим і побудувати в Україні європейський дім. Ми зрозуміли, що є творцями свого майбутнього. Будуємо країну для наших нащадків. Мільйони українців віддали свої життя за власну націю і державу. Захисники нашої Вітчизни поклали душу і тіло на вівтар свободи своєї країни і ми про це повинні завжди пам’ятати. Всім, віддавшим своє життя за Незалежність, Демократію і Європейський вибір України, честь,слава і добра пам’ять !

Від науково-педагогічних працівників та студентів Університету ми складаємо щиру подяку всім Героям. Світла пам’ять тим, хто зробив нашу країну іншою. Їх вчинки не будуть забуті.

Отримання студентами іменної стипендії Героїв Небесної сотні, є чудовою нагодою переосмислити, що «так, як було, – вже не буде»; змінилися ми; змінилося наше ставлення до України, наше бачення подальшого розвитку держави, українська нація – нескорена і вільна! Небесна сотня виконала свою земну місію. Тепер рухати країну вперед - наша черга.

Вічна пам’ять полеглим Героям Небесної Сотні!

СЛАВА УКРАЇНІ!

СЛАВА ГЕРОЯМ!