Культура та спорт

Cтудентський парламент щиро вітає студента – першокурсника НУК ім.. адмірала Макарова Олександра Бортника із здобуттям звання чемпіона світу з шахів!

23 березня на базі Миколаївської загальноосвітньої школи № 19 пройшли змагання студентських команд Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова зі стрільби з пневматичної рушниці. Організатором змагань став актив Студентського парламенту Гуманітарного інституту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. Дев'ять студентських команд взяли участь у заході. Перед початком для студентів Університету провели інструктаж, у якому розповіли про правила поведінки та заходи безпеки під час роботи зі зброєю. Порядок проведення заходу дав кожному студенту спробувати свої сили під час першого кола пострілів, після чого всі учасники мали змогу закріпити найкращі результати у другому етапі.

14 лютого в стінах НУК ім. адмірала Макарова вперше відбулося чаруюче свято під назвою "Зимовий Бал 2014", яке цього року було присвячено Всесвітньому Дню Закоханих. Цей новий за своїм форматом захід відвідало багато студентів та викладачів нашого Університету. Атмосфера казкового настрою захопила всіх присутніх з першої хвилини . Традиційний вальс у виконанні пар-аматорів, які наважилися спробувати себе у якості професійних танцорів, відкрив бал. Але на цьому сюрпризи для гостей тільки починалися. Динамічна музика, цікаві конкурси, виступи танцювального колективу "Нюанс" та джазової співачки Катерини Кулакової створили незабутнє свято.

11 вересня в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова відбувся урочистий захід – День спорту в НУК, присвячений святкуванню 60-річчя участі українських атлетів в Олімпійських іграх та Дню фізичної культури і спорту в Україні.

12 травня відбувся завершальний захід «Тижня здоровя та спорту в НУК» – масштабне студентське спортивне свято, яке пройшло в самому центрі нашого міста.

Шановні студенти, викладачі та співробітники университету! Ви вже можете оформити путівку на спортивно-оздоровчий табір “Корабел”. Для детальної інформації заходьте на сайт СОТ “Корабел”

Клуб активного відпочинку “Адреналін” запрошує всіх бажаючих студентів НУК на незабутній відпочинок у Ташкентському лісі (біля села Мешково-Погорілово), який відбудеться 1 травня с 10.00 до 20.00.

Студентська Республіка та в часності Студентський Парламент НУК запрошує всіх студентів на Офіційну вечірку НУК в Каприці, яка відбудеться в суботу 28 квітня.

Профспілкова організація студентів НУК запрошує 16 листопада о 20.30 та о 23.00 до Сіті Центру, де відбудеться допрем’єрний показ фільму “Бій з тінню – 3″.

Спорт – це запорука здоров’я та веселого настрою. Кожен повинен хоч трохи, та дотримуватись активного способу життя. Проте на заваді цьому завжди стають лінь та невпевненість у своїх силах. Профком студентів НУК дав шанс кожному студенту нашого університету провести 2 дні у веселій компанії друзів, подорожуючи велосипедами.

Сторінки