Велотур з профкомом студентів НУК

Спорт – це запорука здоров’я та веселого настрою. Кожен повинен хоч трохи, та дотримуватись активного способу життя. Проте на заваді цьому завжди стають лінь та невпевненість у своїх силах. Профком студентів НУК дав шанс кожному студенту нашого університету провести 2 дні у веселій компанії друзів, подорожуючи велосипедами.

55 кілометрів фізичних навантажень та, як бонус, приємна вечеря біля вогнища і ночівля у наметах. Отже, студенти НУК, зібравшись в кількості достатній для веселої та не гучної компанії, 21 травня о п’ятій годині ранку вирушили на зустріч пригодам. Було не легко, все ж таки Ольвія не близький світ, проте наші студенти набралась мужності та сил і подолала цей шлях з легкістю та запалом. Меню було не різноманітне, але дуже ситне. Студенти частувались бутербродами, тушонкою, кашею, шашликом, салатом та печивом. Ночівлю провели не далеко від Ольвії у наметах та спальних мішках. Біля дружнього багаття із задоволенням співали улюблені пісні під гітару та планували майбутні подорожі.Не зважаючи на легку вранішню прохолоду, ніч видалася спокійна, а ранок бадьорим. Поснідавши та побалакавши, компанії вирушила назад до Миколаєва. Під кінець поїздки думки були лише про дім та зручненьке ліжечко! Проте відчуття цікавої пригоди не полишало нікого.
Загалом велотур видався на славу. Всі, хто приймав у ньому участь з нетерпінням чекають наступної поїздки. Спорт – запорука здоров’я та веселого настрою!Відпочивайте разом с Профкомом студентів НУК та ви не будете знати, що таке нудьга.