День спорту в НУК

11 вересня в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова відбувся урочистий захід – День спорту в НУК, присвячений святкуванню 60-річчя участі українських атлетів в Олімпійських іграх та Дню фізичної культури і спорту в Україні.

Свято зібрало сотні студентів НУК, що говорить про небайдужість нашої молоді до спорту та здоров`я. Символічним є також те, що завершилася Олімпіада у Лондоні, на Україну повернулися наші олімпійські та паралімпійські спортсмени, виборовши найвищі нагороди.

Розпочався захід урочистим запаленням олімпійського вогню. Ця почесна місія була покладена на випускницю Гуманітраного інституту НУК, чемпіонку Світу, учасницю Олімпійських ігор у Лондоні Бочкарьову Єлизавету.

На заході були присутні почесні гості – начальник Управління у справах сім`ї та молоді Микола Жук, начальник Управління з питань фізичної культури та спорту Олександр Садовський, начальник Миколаївського обласного управління комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України Олександр Кулішов.

Ректору НУК ім. адм. Макарова Сергію Рижкову було вручено ювілейну медаль Національного олімпійського комітету за вагомий внесок у розвиток Олімпійського руху в Миколаївській області, пропаганду фізичного виховання та здорового способу життя.

На студентів НУК також очікував приємний та корисний сюрприз – відділення Національного олімпійського комітету України в Миколаївській області подарувало олімпійську бібліотеку та спортивний інвентар.

Також всі присутні мали змогу ознайомитись з показовими виступами студентів – спортсменів НУК. Про особливості різноманітних видів спорту розповідали викладачі кафедр Фізичного виховання та спорту та Теоретичних основ олімпійського та професійного спорту. Студенти побачили виступи з фехтування, боротьби, боксу та кікбоксінгу, з легкої атлетики, акробатики, художньої гімнастики, настільного тенісу, бадмінтону та гандболу.

Ми маємо всі підстави пишатися рівнем підготовки спортсменів у нашому Університеті, який неодноразово приносив НУК найвищі результати у різноманітних змаганнях. Яскраве тому підтвердження – Олімпійські ігри 2012. І це свято, День спорту в НУК, завдало старт у новий олімпійський цикл, адже попереду XXXI Олімпійські ігри у Ріо-де-Жанейро. Очікуємо тільки найкращих результатів!