Зимовий бал 2014 промайнув в стінах НУК ім. адмірала Макарова

14 лютого в стінах НУК ім. адмірала Макарова вперше відбулося чаруюче свято під назвою "Зимовий Бал 2014", яке цього року було присвячено Всесвітньому Дню Закоханих. Цей новий за своїм форматом захід відвідало багато студентів та викладачів нашого Університету. Атмосфера казкового настрою захопила всіх присутніх з першої хвилини . Традиційний вальс у виконанні пар-аматорів, які наважилися спробувати себе у якості професійних танцорів, відкрив бал. Але на цьому сюрпризи для гостей тільки починалися. Динамічна музика, цікаві конкурси, виступи танцювального колективу "Нюанс" та джазової співачки Катерини Кулакової створили незабутнє свято.

Танцювальні номери представили не лише новачки, а й справжні майстри танцювального мистецтва, які є студентами НУК ім. адмірала Макарова.

Головною інтригою вечора було змагання для пар - учасників Зимового Балу. Суть конкурсу полягали у визначенні найкращої пари вечори серед танцюрів - аматорів та професіоналів. Хто отримав титул Короля і Королеви, Принца і Принцеси Зимового балу 2014 визначало поважне журі, до складу якого увійшли проректор з науково – педагогічної роботи та міжнародної діяльності Євген Іванович Трушляков, голова Студентського парламенту НУК ім. адмірала Макарова, головний бухгалтер НУК ім. адмірала Макарова Ірина Георгіївна Яковлева, начальник відділа культури Жовтневої районної державної адміністрації Інна Олександрівна Слісаренко та заслужена артистка України, викладач Коледжа культури та мистецтв Олена Леонідівна Белоусова.

Наприкінці вечора відбулося урочисте нагородження пар, у якому місця розподілилися наступним чином:
номінація "Приз глядацьких симпатій":
- Неделько Максим і Ревзон Ольга (професіонали);

- Горнік Олександр і Коренблат Ксенія (аматори);

номінація "Принц і Принцеса" - Боду Жан і Попова Марія.

Найбажанніше звання Короля і Королеви балу отримали Переверзев Святослав та Соболева Олена.

Завершенням вечора був святковий фуршет, де гості мали змогу поділитися своїми враженнями від побаченого. Цей захід подарував кожному унікальну можливість відчути себе частиною неповторного святкування у стилі минулих часів, коли жінки вбиралися у витончені плаття, а чоловіки надавали перевагу солідним костюмам.

День закоханих в стінах НУК відзначився не лише теплими привітаннями, а й незабутнім святом, яке завершилося справжнім зізнанням у коханні одного із конкурсантів балу. Дякуємо всім організаторам, конкурсантам та гостям заходу за участь та бажаємо, аби у вашому житті завжди існувало справжнє кохання та романтика!