Змагання зі стрільби з пневматичної рушниці між студентськими командами

23 березня на базі Миколаївської загальноосвітньої школи № 19 пройшли змагання студентських команд Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова зі стрільби з пневматичної рушниці. Організатором змагань став актив Студентського парламенту Гуманітарного інституту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. Дев'ять студентських команд взяли участь у заході. Перед початком для студентів Університету провели інструктаж, у якому розповіли про правила поведінки та заходи безпеки під час роботи зі зброєю. Порядок проведення заходу дав кожному студенту спробувати свої сили під час першого кола пострілів, після чого всі учасники мали змогу закріпити найкращі результати у другому етапі.

Серед переліку всіх команд - учасників, чотири найспритніші вийшли до фіналу. За перемогу у змаганнях боролися команди Гуманітарного інституту, Факультету екологічної та техногенної безпеки, Інститут комп'ютерних та інженерно- технологічних наук та Наукового товариства студентів та аспірантів НУК.

За результатами вирішальних пострілів перше місце та почесний кубок переможців отримала команда Гуманітарного інституту НУК.

Срібло змагань отримала команда Інституту комп'ютерних та інжерено технологічних наук (Студентського телебачення НУК -TV).

Факультет екологічної та техногенної безпеки посів почесне третє місце.

Дякуємо всім за активну участь у змаганнях та бажаємо нових досягеннь та перемог у майбутньому!