Студент НУК став чемпіоном світу з шахів!

Cтудентський парламент щиро вітає студента – першокурсника НУК ім.. адмірала Макарова Олександра Бортника із здобуттям звання чемпіона світу з шахів!

Серед юнаків, віком до 18 років, хлопець став найкращим та виборов перемогу у свого супротивника Ноєля Штудері зі Швейцарії. Турнір, який проходив в Дурбане (ПАР), зібрав 74 найспритніших гравців зі всього світу.
У 11 - му турі миколаївець у фантастичній партії переміг та аби виконати свій план на гру, пожертвував пішака і коня і довів справу до перемоги. Таким чином, він набрав 9,5 балів і завоював звання чемпіона.
Першим тренером хлопця у Миколаївській ДЮСШ був Іван Воєхевич. Сьогодні до перемоги Олександра привела власна наполеглива праця та настанови тренерів Романа Хаєцького та Андрія Рахмангулова.
Для студента це не перше визнання міжнародного рівня. У свої 14 та 16 років хлопець здобув титул чемпіона Європи.
Маємо надію, що і далі Олександр буде дивувати нас майстерною грою та почесними титулами світового масштабу.

За матеріалами "NikLife"