Тиждень здоров’я та спорту в НУК

12 травня відбувся завершальний захід «Тижня здоровя та спорту в НУК» – масштабне студентське спортивне свято, яке пройшло в самому центрі нашого міста.

Урочистим парадом під звуки духового оркестру крокували Радянською студенти НУК на чолі з адміністрацією університету. Свято розгорнулося біля меморіалу героям-ольшанцям, навпроти якого і вишикувалися студенти, почесно тримаючи в руках державні прапори, штандарти університету та численні плакати на тему здорового способу життя.

Відкрив захід ректор Національного університету кораблебудування ім. адм. Макарова С.С. Рижков, який зауважив, що в університеті дуже важливо підтримувати ритм здоров’я, адже він надає сил для будь-якої успішної діяльності. Весь колектив НУК ім. адм. Макарова якнайкраще підтверджує цей факт, поєднуючи як наукові, так і спортивні досягнення та перемоги.

На свято здоров’я та спорту завітав також почесний гість – мер міста Миколаєва В.Д. Чайка, привітавши всіх присутніх з черговим яскравим заходом, який успішно проводить наш університет. Важливість спорту в нашому житті підкреслив у своїй промові  директор Гуманітарного інституту НУК О.В. Бобіна.

Під час заходу присутні мали змогу ознайомитись з показовими виступами студентів –спортсменів НУК. Символічно першими вийшли на спортивний майданчик фехтувальниці, нагадавши, що саме в цьому виді спорту у НУК є найвищі досягнення. Яскраве підтвердження тому – Ольга Харлан -  олімпійська чемпіонка Пекіна у командній першості, переможниця чемпіонатів України, Європи та світу.

Про особливості різноманітних видів спорту розповідали викладачі кафедр Фізичного виховання та спорту та Теоретичних основ олімпійського та професійного спорту. Цікаво було познайомитись з видатними спортсменами нашого університету, які на практиці під бурхливі оплески демонстрували свої вміння. Студенти побачили виступи з різноманітних видів єдиноборств, боротьби, боксу та кікбоксінгу, з легкої атлетики, акробатики та художньої гімнастики.

Родзинкою свята стала командна гра з бадмінтону, в якій з одного боку сітки стояли студенти нашого виша, а з іншого – С.С. Рижков – ректор НУК,  майстер спорту з бадмінтону та О.С. Яцунський – зав. кафедрою ФВС, заслужений тренер України.

Також для студентів підготували сюрприз вихованці хореографічної студії «Пірует» під керівництвом викладача кафедри ФВС М.Ю. Чумак.

Отже, це було справжнє свято, яке стало гідним завершенням Тижня здоров’я та спорту в НУК. Ми маємо всі підстави пишатися рівнем підготовки спортсменів у нашому університеті, який неодноразово приносив НУК найвищі результати у різноманітних змаганнях. Попереду у нас ще багато спортивних перемог!