Наукове товариство студентів і аспірантів

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузі «Суднобудування та водний транспорт» 14 березня 2014 року зібрав зацікавлених студентів, які займаються науковою діяльністю, в стінах Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. Під час своєї роботи до уваги учасників та гостей заходу були представлені 119 студентських наукових робіт, що надійшли з 10 вищих навчальних закладів, а саме Керченського державного морського технологічного університету (м. Керч), Національного технічного університету «Харківський політехнічний університет» (м. Харків), Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова (м. Миколаїв), Одеської національної морської академії (м. Одеса), Одеського національного морського університету (м. Одеса),Одеського національного політехнічного університету (м. Одеса), Севастопольського національного технічного університету (м. Севастополь), Херсонської державної морської академії (м. Херсон), Херсонської філії Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова (м. Херсон), Первомайського політехнічного інституту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова (м. Первомайськ).

27 лютого 2009 року відбулася конференція трудового колективу НУК, і звітами про виконання договору НУК на 2008 рік виступуили ректор університету професор Рижков С.С. та голова профкому доцент Тубальцев А.М.