Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузі «Суднобудування та водний транспорт» в стінах НУК

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузі «Суднобудування та водний транспорт» 14 березня 2014 року зібрав зацікавлених студентів, які займаються науковою діяльністю, в стінах Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. Під час своєї роботи до уваги учасників та гостей заходу були представлені 119 студентських наукових робіт, що надійшли з 10 вищих навчальних закладів, а саме Керченського державного морського технологічного університету (м. Керч), Національного технічного університету «Харківський політехнічний університет» (м. Харків), Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова (м. Миколаїв), Одеської національної морської академії (м. Одеса), Одеського національного морського університету (м. Одеса),Одеського національного політехнічного університету (м. Одеса), Севастопольського національного технічного університету (м. Севастополь), Херсонської державної морської академії (м. Херсон), Херсонської філії Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова (м. Херсон), Первомайського політехнічного інституту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова (м. Первомайськ).

Після реєстрації учасників Всеукраїнського конкурсу почалася робота пленарного засідання. Першим був виступ проректора з наукової роботи НУК Блінцова Володимира Степановича, після чого слово було надано членам Президії Конкурсу.

Робота за секціями розпочалася згідно порядку денного Конкурсу о 11. 30. Десять напрямів роботи, серед яких «Суднобудування», «Інформаційна безпека на водному транспорті», «Історія суднобудування» та багато інших, дали змогу молодим науковцям презентувати власні розрахунки та дослідження перед комісією, до складу якої увійшли шановні викладачі Університету.

На підставі аналізу конкурсних робіт та виступу учасників науково-практичної конференції галузева конкурсна комісія вирішила визнати претендентами на переможців Конкурсу та урочисто нагородила золотими медалями та грамотами наступних студентів:

секція «Суднобудування» - Бондаренко Ганна Олександрівна, Національний університет кораблебудування ім. адм. Макарова;

секція «Суднові енергетичні системи» - Довганюк Валентин Юрійович, Трибушний Сергій Володимирович, Херсонська державна морська академія;

секція «Електрообладнання та автоматика суден» - Борисенков Євген Євгенович, Одеська національна морська академія;

секція « Океанотехніка та освоєння шельфу» - Нездолій Антон Юрійович, Національний університет кораблебудування ім. адм. Макарова;

секція «Інформаційна безпека на водному транспорті» - Новосьолова Катерина Михайлівна, Національний університет кораблебудування ім. адм. Макарова;

секція  «Управління проектами та інформаційною діяльністю підприємств та організацій море господарського комплексу» - Кременчук Олександр Вікторович, Національний університет кораблебудування ім. адм. Макарова;

секція «Експлуатація та ремонт водного транспорту»  - Сомченко Віктор Володимирович, Миронов Віктор Володимирович, Одеська національна морська академія; Мальцев Станіслав Едуардович, Одеська національна морська академія;

секція « Екологічна безпека в суднобудуванні та на водному транспорті» - Пукеца Анастасія Володимирівна,  Національний університет кораблебудування ім. адм. Макарова;

секція «Економіка моря» - Ніколенко Анастасія Геннадіївна, Національний університет кораблебудування ім. адм. Макарова;

секція «Історія суднобудування» - Терентьєв Дмитро Олегович, , Національний університет кораблебудування ім. адм. Макарова.

Дякуємо всім учасникам та гостям заходу за активну участь та чекаємо на подальшу плідну співпрацю на шляху до розвитку та вдосконалення суднобудівної галузі нашої держави.