НУК ТВ

Найочікуваніша студентська подія року «Відеобитва 2014» 25 квітня зібрала молодих режисерів, талановитих акторів та креативних студентів у стінах кінотеатру «Мультиплекс». Організаторами Всеукраїнського конкурсу аматорських відеоробіт є Студентське телебачення НУК-TV, спільно зі Студентською Республікою НУК.

"Єдина Країна, Единая Страна"-именно под таким девизом стартовал первый этап Кубка Лиманов по ралли. В 10, юбилейный раз автолюбители со всей Украины и ближнего Зарубежья собрались в селе Зайчевское, чтобы в очередной раз доказать себе и зрителям, чего они стоят.

Наконец настало одно из самых долгожданных событий этого года! 18 апреля, на площади Ленина состоялась, торжественная церемония открытия 1 этапа Национальной Гоночной Серии по мини-рали «Кубок Лиманов» ралли "Єдина Країна, Единая Страна".

Встигни віддати свій голос за ролик, який сподобався найбільше!

В рамках Академії Студентського парламенту впродовж двох тижнів було проведено медіа-тренінг на тему «Студентське телебачення НУК ТВ: теорія та практика».

Шановні студенти! Спільним зусиллями Студеньського парламенту та Lamp ART DESIGN CENTER був розробленний сайт студентського телебачення НУК TV, на якій Вас очикує безліч яскравих, цікавих та корисних сюжетів та програм про життя в університеті. Не зволікай! Слідкуй за новинами!

В рамках святкування Дня Європи в Миколаєві 13 травня до Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова завітала делегація європейців від Представництва Європейського Союзу в Україні, ОБСЄ та Послів європейських країн.

Театр, сцена, гра акторів… На інженерно-економічному факультеті вже вкотре з успіхом пройшли Дні театру.

24 листопада відбулася презентація 10 ювілейного випуску НУК-ТВ і фінал студентського конкурсу «Відеобитва факультетів НУК». Презентація відбувалася у кінотеатрі «Мультиплекс».

Вже більше 2 років в Національному університеті кораблебудування успішно функціонує Студентський парламент. І тепер настала черга розширити структуру цього органу студентського самоврядування. Саме з цією метою з 7 по 28 лютого в стінах нашого університету проходили вибори голів підрозділів Студентського парламенту.

Сторінки