"Відеобитва 2014" - конкурс талановитих та креативних студентів України!

Найочікуваніша студентська подія року «Відеобитва 2014» 25 квітня зібрала молодих режисерів, талановитих акторів та креативних студентів у стінах кінотеатру «Мультиплекс». Організаторами Всеукраїнського конкурсу аматорських відеоробіт є Студентське телебачення НУК-TV, спільно зі Студентською Республікою НУК.

Цьогорічний конкурс проходив під девізом «Єдина країна, Единая страна» та об'єднав вісімнадцять команд зі всієї України. Одинадцять команд – учасників дійшли до фіналу: «Зона 71 НУК» (НУК ім. адмірала Макарова), «OpenARTed» (НУК ім. адмірала Макарова), «Do kusturica» (НУК ім. адмірала Макарова), «Creative media group, Kioto, 19» (Київський національний торговельно – економічний університет), «Лісові чорти» (НУК ім. адмірала Макарова), «Moral anxiety» (ЧДУ ім. Петра Могили), «Сбежавшие с ДэШэК» (НУК ім. адмірала Макарова), «Хнеувці» (ХНЕУ ім. С. Кузнеця), «All in» (НУК ім. адмірала Макарова), «Hurricane» (НУК ім. адмірала Макарова), «Плюс один» (Харківський університет радіоелектроніки).

Члени команди КВН «Легко и просто» Віктор Севлисян та Олександр Коваль, у якості ведучих, протягом всього конкурсу створювали незабутню атмосферу свята кіно.
Для визначення переможців конкурсу організатори запросили почесних членів журі, а саме заступника начальника Миколаївського обласного управління освіти і науки облдержадміністрації Миколаївської області Каськову Ганну Леонідівну, керівника Центра молодіжної політики та соціально – культурної роботи НУК Гіржеву Олену Леонідівну, голову Студентського парламенту НУК Ростислава Рижкова, голову первинної профспілкової організації студентів НУК Дар'ю Лазарєву, Голову Студентського телебачення НУК-TV Миколу Горбача, Головного редактора інтернет – журналу «NikLife» Дар’ю Ткаченко, оператора та режисера художнього кіно Кірчева Вадима Георгійовича.

Партнерами конкурсу цього року стали розважальний клуб «Шторм», кінотеатр «Мультиплекс», фітнес – клуб «Green Club», рекламне агенство «Dana». Медіа- партнерами виступили інтернет – журнал «NikLife» та паблік «Типичный Николаев».
Команди – учасники по черзі презентували власні роботи з теми «Студенти - …». Перед демонстрацією відео, капітани мали можливість представити своє творіння невеликою розповіддю про сюжет та основну ідею відеороботи.

За результатами конкурсу журі оголосило переможців у наступних номінаціях:
• «Краща акторська гра» - команда «Зона 71 НУК»;
• «Краща творча ідея» - команда «Лісові чорти»;
• «Краще технічне виконання» - команда «Moral anxiety»;
• «Найгумористичніше відео» - команда «All in»;
• «Найдоброзичливіше відео» - команда «Плюс один».

Команда «Hurricane» представила глядачам відеороботу, у якій торкнулася всіх соціальних проблем студентсва сьогодні, та стала абсолютною переможницею Всеукраїнського конкурсу аматорських відеоробіт «Відеобитва 2014».

Вітаємо команди з перемогою! Бажаємо організаторам сил та натхнення для проведення подібних яскравих заходів, а творчим студентам не зупинятися на досягнутому та створювати нові шедеври!