Медіа-тренінг «Студентське телебачення НУК ТВ: теорія та практика»

В рамках Академії Студентського парламенту впродовж двох тижнів було проведено медіа-тренінг на тему «Студентське телебачення НУК ТВ: теорія та практика».

В тренінгу взяли участь 29 студентів різних факультетів та спеціальностей.  Вже досвідчені учасники студентського телебачення НУК ТВ ділились власним досвідом зі своїми майбутніми колегами.

Учасники студентського телебачення НУК ТВ ділились власним досвідом зі своїми майбутніми колегами.

Протягом першого тижня тренінгу відбувалась теоретична підготовка за такими напрямками:

1. Студентські медіа НУК.    Організація роботи студентського телебачення.

2. Підготовка сценарію. Функції журналіста, кореспондента. Складання монтажного листа.

3. Операторська майстерність. Технічні аспекти зйомки.

4. Обробка відео. Монтаж. Звукове та графічне оформлення.

А вже протягом наступних 5 днів учасники тренінгу спробували себе в ролі сценариста, журналіста, оператора та монтажера, виконуючи творче завдання: зняти ролик на тему «NUOS student». Всі етапи роботи над роликом були під керівництвом вже справжніх професіоналів НУК ТВ. Творчий процес  був цікавим та захоплюючим, і всі учасники з нетерпінням чекали фіналу, під час якого були оприлюднені їх роботи. Також всі учасники отримали сертифікати, які засвідчують проходження медіа-тренінгу.

Відтепер   розпочинається он-лайн голосування, після якого і будуть визначені переможці. Отже, обирайте найкращий на ваш погляд ролик та голосуйте. Нехай переможе найкращий!