Фінал "Відеобитви факультетів НУК"

24 листопада відбулася презентація 10 ювілейного випуску НУК-ТВ і фінал студентського конкурсу «Відеобитва факультетів НУК». Презентація відбувалася у кінотеатрі «Мультиплекс».

До складу журі увійшли проректор з науково-педагогічних та виховних робіт Гіржева Олена Леонідівна, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності Трушляков Євгеній Іванович ,голова студентського парламенту Рижков Ростислав та голова студентського телебачення Шевчук Анна.

У конкурсі приймали участь 6 команд: команда Інженерно-економічного факультету,спеціальності «Захист інформації», Інституту автомеханіки та електротехніки, Інституту комп’ютерних та інженерно-технологічних наук , Гуманітарного інституту та команда Херсонського філіалу НУК.

Вирішити, яка з команд показала найкращий результат, було дійсно важко, адже всі команди впорались з поставленою задачею і гідно представили свої факультети. Врешті-решт журі прийняло рішення, що найкращі відеоролики представили команди спеціальності«Захист інформації» та ХФ НУК, а приз глядацьких симпатій отримала команда Інженерно-економічного факультету.

Сподіваємось, що це була не остання відеобитва в і що наступного разу прийматиме участь ще більша кількість команд, адже студенти показали, що вони здатні не тільки на добре навчання, але й на креативне мислення і творчу самореалізацію.