Академія СП НУК розпочала свою роботу!

8 вересня в аудиторії Д – 5 Головного корпусу НУК ім. адмірала Макарова відбулося урочисте відкриття навчально – освітнього проекту «Академія Студентського парламенту 2014».

Розпочався захід з привітальних слів Голови Студентського парламенту НУК Ростислава Рижкова, який побажав першокурсникам успішного складання сессії, плідної роботи та щасливого студентського життя у дружній родині корабелів Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. В.о. Голови Студентського телебачення НУК – TV Валентина Алдабаєва також привітала учасників Академії та запросила їх на тренінг з основ телебачення, який відбудеться на другий день проекту. Досягнення цілей та підкорення нових висот побажали заступники Голови Студентського парламенту НУК Михайлов Михайло та Тарасенко Сергій.

Про основні задачі, історію, мету створення та головні напрями роботи Студентського парламенту НУК активним студентам – першокурсникам та гостям заходу розповів Ростислав Рижков. Основну увагу він зосередив на тому, що той досвід роботи у сфері самоврядування, який може отримати студент нашого Університету, є неоціненним вкладом у становлення та розвиток особистості кожного. На завершення свого виступу Ростислав запропонував переглянути відео – матеріал про один з найбільших проектів СП НУК «Всеукраїнську літню школу студентського самоврядування», що викликало хвилю оплесків та продемонструвало всім масштаби проектів, які реалізую студентське самоврядування НУК ім. адмірала Макарова.
Після розповіді основні елементи роботи Студентського парламенту, організатори заходу розповіли про подальшу роботу Академії та познайомили присутніх з розкладом.
Дякуємо всім присутнім за участь у заході та бажаємо креативу, цікавих ідей та натхнення для реалізації власних задумів та проектів!