Вручення дипломів студентам з Китайської Народної Республіки!

30 травня 2013 року в аудиторії Д-5 пройшов святковий концерт присвячений врученню дипломів студентам з Китаю, які завершили навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «магістр» міжнародної програми “Два + два”.

З привітаннями до випускників звернувся ректор Національного університету кораблебудування іменя адмірала Макарова Сергій Сергійович Рижков, який зазначив, що наші студенти є спеціалістами своєї справи та за традицією побажав усім присутнім “Сім футів під кілем”.

Прикрасою свята стали привітання від представників студентського арт-центру «Лайнер», а також виступ багаторазової чемпіонки світу зі східних танців Катерини Олійник.

Потім наступив момент, на який так чекали усі присутні – вручення дипломів! Видачу дипломів розпочали з випускників Кораблебудівного інституту, а потім перейшли до представників Інженерно-економічного факультету.

Ми впевнені, що наші випускники з гідністю будуть носити звання випускника Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. Ви – майбутнє суднобудівної галузі. Бажаємо вам оптимізму, натхнення, наполегливості та успішного майбутнього.