Відкрито набір до Академії Студентського парламенту

Нещодавно створений освітній проект-школа Студентського парламенту, який вперше впроваджується в Національному університеті кораблебудування та стартує на початку вересня цього року.

Основною метою проекту є проведення ряду семінарів та тренінгів на тему студентського самоврядування, громадської діяльності та діяльності Студентського парламенту в НУК; передача знань та досвіду випускників студентського парламенту молодому активу.

Тематика тренінгів:

Студентське самоврядування в Україні: основні цілі та задачі, історія, законодавча база для функціонування Органів студентського самоврядування України;
Історія створення Студентського парламенту та Студентської республіки НУК;
Структура та основні напрямки діяльності студентського парламенту НУК;
Права студентів;
Основи лідерства;
Студентські медіа, Медіа центр НУК, Студентське телебачення НУК-TV;
Громадські організації, зовнішні зв’язки студентського парламенту НУК;
Фандрайзінг, привернення спонсорів;
Проектна діяльність, основи написання проекту;
Спортивне та культурне життя університету.
При успішному закінченні школи кожен учасник отримає сертифікат, який свідчить про те, що його власник прослухав курс лекції та семінарів в сфері студентського самоврядування, громадської діяльності та спроможний працювати в даних напрямках.

Також серед випускників Академії Студентського парламента буде формуватися новий актив Студентського парламента, одже якщо вас зацікавила громадська діяльність та студентське життя університету – Академія Студентського парламенту саме для Вас !

Відповідальний секретар проекту – Водоп’янова Галина
Контактний телефон:(063)4084132
Vk:vodopyanova.galya