Посвята в студенти НУК 2012

Студентські роки – це новий цікавий етап в житті кожної людини. А у студентів Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова цей етап традиційно розпочинається з масштабного та грандіозного заходу – Посвячення в студенти НУК.

Розпочалось свято традиційно зі святкової ходи центральною вулицею міста під супровід оркестру. В голові колони йшла адміністрація університету на чолі з ректором та високопосадовими особами міста. За ними йшли видатні спортсмени університету, активісти Студентського парламенту та профкому, майбутні випускники Морського ліцею імені професора Александрова і, звичайно, першокурсники, які вперше в житті відчули смак студентського життя.
Урочистості продовжились біля пам’ятника нашого уславленого земляка адмірала Макарова, де під час святкової промови ректор університету Сергій Рижков привітав вже студентів НУК з початком студентського життя.

Також зі святом першокурсників вітали почесні гості, серед яких були випускник нашого вищого навчального закладу, міський голова Володимир Чайка, а також народний депутат України, автор закону Про державну підтримку суднобудування Володимир Наконечний.

Завдяки Арт центру НУК “Лайнер” програма свята була насиченою та цікавою, з безліччю яскравих номерів та постановок. Ректор НУК урочисто вручив першокурсникам символічний студентський квиток та ключ до знань, а вони, в свою чергу, промовили клятву студента НУК.
Вітали першокурсників і активісти Студентської республіки НУК: голова Студентського парламенту Ростислав Рижков та голова Профкому студентів Дар’я Лазарєва.
Також на всіх першокурсників у цей день очікував приємний сюрприз. Так, яскравим продовженням Посвячення в студенти НУК стала запальна вечірка в нічному клубі Caprica.

Сподіваємось, цей масштабний захід – Посвячення в студенти НУК ще надовго залишиться в пам’яті першокурсників, а їх студентське життя буде по-справжньому цікавим, насиченим та яскравим!