Представники НУК увійшли до складу Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України

4 липня 2014 року в актовому залі МОН України пройшли установчі збори Громадської ради при Міністерстві освіти і науки.

До участі в установчих зборах з питань формування первинного складу Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України були запрошені представники інститутів громадянського суспільства.
На заході був присутній заступник Міністра освіти і науки Павло Полянський, який зазначив, що на черзі після прийнятого нового Закону України «Про вищу освіту» уже стоять рамковий Закон «Про освіту», закони, які регулюватимуть нову модель української школи, дитячого садка, професійного училища. За результатами голосування був затверджений особовий склад ради у кількості 101 особи, до якого увійшли представники Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова - Голова Студентського парламенту НУК Ростислав Рижков, заступник Голови Студентського парламенту НУК Михайло Михайлов.

В установчих зборах також взяли участь Голова попереднього складу Громадської ради Ярослав Болюбаш, ініціативна група з підготовки установчих зборів із формування складу Громадської ради, 106 представників громадськості, які отримала мандати, зареєструвалися та мали право голосувати на установчих зборах, та ЗМІ. Відповідний наказ щодо нового складу буде розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства.

До складу Громадської ради були обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об'єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України. Бажаємо членам Громадської ради при Міністерстві освіти і науки плідної роботи на шляху до розвитку освіти України!

За матеріалами МОН України (http://www.mon.gov.ua/)