Півтисячі студентів НУК на чолі з Ректором вийшли на ковзанку на підтримку здорового способу життя

24 грудня перший зимовий льодовий фестиваль «New Year Ice Adventure» зібрав сотні студентів та викладачів на ковзанці «Гольфстрім». Студентська республіка НУК ім. адмірала Макарова замість традиційного відвідування нічного клубу напередодні новорічних дійств організувала свято на льоду, тим самим надав перевагу активному відпочинку.

З наближенням новорічних свят всіх присутніх привітали Дід Мороз та Снігуронька, які подарували кожному учаснику фестивалю загадкові новорічні пророцтва. Присутній на заході Ректор НУК Сергій Сергійович Рижков побажав всім щасливого Нового року та підкреслив, що новий формат проведення свята є дуже актуальним та захоплюючим. Після виступу Сергій Сергійович особисто показав майстер – клас для тих, хто ще невпевнено почуває себе на ковзанах.
Студентське телебачення НУК – TV працювало безпосередньо на льоду, аби не пропустити жодного яскравого моменту. Знімальна команда встигла зняти всі найефектніші падіння, новоутворені пари які підтримували один одного під час руху та багато-багато іншого

.

Гості фестивалю, серед яких були Директор Гуманітарного інституту НУК Олег Валерійович Бобіна та заступник Директора Кораблебудівного інституту НУК Сергій Олегович Слободян, були приємно вражені кількістю зацікавленого студентства та його активністю на льоду.
Новорічна казка подарувала кожному її учаснику чудовий настрій та яскраві емоції. Веселі та кмітливі ведучі не давали сумувати всім навіть під час перерв між катанням. Динамічні конкурси, шалений драйв, запальні новорічні мотиви та багато сюрпризів підготував для своїх відвідувачів зимовий фестиваль. Квитки у кіно, фірмові футболки НУК ім. адмірала Макарова, барвисті кульки та інші призи та подарунками чекали на тих, хто активно брав участь у конкурсах. Грамоти за номінаціями «Найдружніша компанія», «Найакуратніший лижник», «Найгарніше падіння на думку ведучих» та інших також знайшли своїх володарів.

Всім відомо, що одним з найяскравіших символів новорічних свят є сніговик, тому організатори запропонували студентам всіх інститутів та факультетів власноруч змайструвати зимового гостя та взяти участь у конкурсі «Кращий сніговик НУК 2014». Креативні та барвисті, тендітні та масивні, різноманітні за формою та матеріалами сніговики остаточно завершили формування святкового настрою на ковзанці. Дякуємо всім учасникам першого зимового льодового фестивалю «New Year Ice Adventure» за створення незабутнього свята!