Події в місті

З0 вересня, 1 та 2 жовтня 2014 року згідно з розпорядженням голови Обласної Державної адміністрації Вадима Івановича Мерикова оголошено днями трауру по загиблих бійцях 79 - й окремої аеромобільної бригади, які загинули на Сході.

Незмінною традицією для всіх студентів - першокурсників Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова є участь у Посвяті в студенти.

27 червня в Миколаївській обласній державній адміністрації відбулось перше засідання ради з питань молодіжної політики при міському голові. На зустрічі були присутні представники різноманітних молодіжних організацій Миколаєва.

Щорічно в Миколаєві проводиться акція, щодо благоустрою та прибирання напередодні Дня визволення Миколаєва від німецько-фашистських загарбників. В рамках цього заходу 22 березня о 9 годині ранку у Миколаєві було організовано загальноміський суботник. Студенти та викладачі, активісти Студентького парламенту НУК, представники Первинної профспілкової організації студентів НУК ім. адмірала Макарова долучилися до проведення акції. У Парку Перемоги, який знаходиться неподалік Головного корпусу НУК, силами студенства була прибрана велика ділянка території біля входу до стадіону.

1 червня на Миколаївщині за участі екіпажів зі всієї України та ближнього зарубіжжя розпочався другий єтап Національної гоночної серіії з міні-ралі “Кубок Лиманів“. Представники Студентскього телебачення НУК відвідали перегони та отримали незабутні емоції від побаченого.

Сьогодні в стінах Студентської республіки відбулася зустріч між нещодавно обраними головами Студентського парламенту та профкому Херсонської філії НУК Оленою Крохіною та Ігорем Зайцевим та керівництвом Студентської республіки НУК.

21 червня в ДК “Молодіжний” пройшли урочистості до Дня молоді, куди були запрошені активісти Студентської республіки НУК.

В рамках співпраці суднобудівного заводу “Залив” та Національного університету кораблебудування завод запросив студентів старших курсів на семінар-практикум, який проходив 28 квітня під час спуску на воду судна постачання бурових платформ.

29 лютого в 360 аудиторії (Вчена рада) головного корпусу пройшла зустріч активу Студентської республіки НУК із першим секретарем та заступником посла посольства Королівства Швеції в Україні Сортеном Енбергом, який є почесним членом студентського парламенту.

25 лютого в стінах національного університету кораблебудування було проведено Другу нараду керівників органів студентського самовряудвання організовану Студентським парламентом НУК спільно із Всеукраїнською студентською радою при Міністерстві освіти і науки молоді та спорту.

Сторінки