Делегація Херсонської філії НУК в Студентській республіці НУК

Сьогодні в стінах Студентської республіки відбулася зустріч між нещодавно обраними головами Студентського парламенту та профкому Херсонської філії НУК Оленою Крохіною та Ігорем Зайцевим та керівництвом Студентської республіки НУК.

В рамках зустрічі обговорювалися питання подальшої співпраці між органами студентського самоврядування університету та Херсонського філіалу, вчасності участь студентства Херсонського філіалу у загально-університетських заходах та можливість спільного літнього оздоровлення Херсонських студентів разом із студентами Миколаєва на спортивно оздоровчій базі НУК Корабел.

Голова студентського парламенту Ростислав Рижков привітав Олену Крохіну та Зайцева Ігоря із обранням на посади та побажав плідної праці.