День молоді в Миколаєві

21 червня в ДК “Молодіжний” пройшли урочистості до Дня молоді, куди були запрошені активісти Студентської республіки НУК.

Організаторами даного заходу, який традиційно проходить кожного року напередодні Дня молоді, виступають Миколаївська обласна державна адміністрація та Миколаївський молодіжний муніципалітет.

Під час заходу представники влади міста та області привітали найактивнішу молодь зі святом, а також відзначили найкращих за досягнення та здобутки у різноманітних галузях.

Також в цей день було презентовано новий проект Палацу молоді, який планується реалізувати на базі ДК “Молодіжний” до 2015 року.

Весь вечір присутніх розважали запальні ведучі, танцювальні та вокальні колективи міста, створюючи дійсно святкову атмосферу.

Дуже приємно, що влада нашого міста завжди піклується про молодь, створюючи умови для їх розвитку, роботи та відпочинку. І цей урочистий прийом до Дня молоді, на якому активні студенти мають змогу поспілкуватися один з одним, а також поділитися своїми планами та вже реалізованими проектами з адміністрацією міста та області, є яскравим тому підтвердженням.