До уваги студентів, викладачів та працівників НУК ім. адмірала Макарова!

З0 вересня, 1 та 2 жовтня 2014 року згідно з розпорядженням голови Обласної Державної адміністрації Вадима Івановича Мерикова оголошено днями трауру по загиблих бійцях 79 - й окремої аеромобільної бригади, які загинули на Сході.

Про це повідомив відділ інформаційно–аналітичного забезпечення Миколаївської облдержадміністрації.
Як відомо, 29 вересня, під час перекидання підрозділ миколаївської десантної бригади потрапив у засідку бойовиків. Результатом цього стала загибель 7 військовослужбовців, а ще 9 отримало поранення.
«Жителям області рекомендовано утриматися від проведення розважально–концертних заходів, спортивних змагань і внести зміни в програми теле- і радіопередач. На будинках і спорудженнях органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій будуть приспущені Державні прапори України. Також рекомендується приспустити прапори на будівлях і спорудженнях підприємств і установ недержавної форми власності» , - відзначається в повідомленні ОДА.
Висловити пошану до тих, хто ціною власного життя захищав кордони нашої держави - це вчинок справжнього свідомого мешканця міста! Ми завжди пам’ятатимемо Вас!

За матеріалами "Преступности.НЕТ"