Загальноміський суботник за участі студентів НУК!

Щорічно в Миколаєві проводиться акція, щодо благоустрою та прибирання напередодні Дня визволення Миколаєва від німецько-фашистських загарбників. В рамках цього заходу 22 березня о 9 годині ранку у Миколаєві було організовано загальноміський суботник. Студенти та викладачі, активісти Студентького парламенту НУК, представники Первинної профспілкової організації студентів НУК ім. адмірала Макарова долучилися до проведення акції. У Парку Перемоги, який знаходиться неподалік Головного корпусу НУК, силами студенства була прибрана велика ділянка території біля входу до стадіону.

Саме такі весняні дні дають кожному унікальну можливість приєднатися до прибирання рідного міста!

Дякуємо всім учасникам акціїї та нагадуємо, що лише разом, о'бєднавши власні зусилля, ми зможемо створити справжню святкову атмосферу у нашому місті, де, звичайно, немає місця для сміття та бруду.