Засідання ради з питань молодіжної політики

27 червня в Миколаївській обласній державній адміністрації відбулось перше засідання ради з питань молодіжної політики при міському голові. На зустрічі були присутні представники різноманітних молодіжних організацій Миколаєва.

Серед представників НУК ім. адм. Макарова були : голова студентського парламенту- Ростислав Сергійович Рижков, заступник голови студентського парламенту НУК- Михайло Сергійович Михайлов та виконуюча обов’язки голови студентського телебачення НУК ТВ- Валентина Сергіївна Алдабаєва. Спілкувалися з молоддю мер міста Миколаєва Юрій Ісаєвич Гранатуров та начальник управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради- Вадим Анатолієвич Дяченко. Під час засідання почесними грамотами були нагородженні найактивніші представники молоді міста серед яких були і студенти Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. За вагомий внесок у розвиток молодіжного руху міста Миколаєва були нагородженні Михайло Михайлов та Валентина Алдабаєва.