Кубок Лиманів – найяскравіші перегони сезону у Миколаєві!

1 червня на Миколаївщині за участі екіпажів зі всієї України та ближнього зарубіжжя розпочався другий єтап Національної гоночної серіії з міні-ралі “Кубок Лиманів“. Представники Студентскього телебачення НУК відвідали перегони та отримали незабутні емоції від побаченого.

Перед початком змагань була влаштована прес-конференція. Усім присутнім організатори  розповіли про нову оновлену трасу, яка була дуже ретельно підготовлена до цьогорічних перегонів.  Директор траси Віктор Шаповалов зазначив, що ралі обіцяє бути видовищним та цікавим, як для глядачів, так і для учасників.

Довгоочікуване відкриття змагань розпочалося з того, що усі екіпажі представили присутнім власні автомобілі. Кожен бажаючий мав унікальну можливість сфотографуватися з командою-учасницею, а також відчути себе справжнім гонщиком у салоні спортивного автомобіля.

Вранці наступного дня розпочалися перегони. З різницею у хвилину машини виходили на трасу та починали боротьбу за перемогу. Єдине, що не можливо були розрахувати – погодні умови. Палюче сонце та дощ змінювали один одного цілий день. Гонщики чудово впоралися з такими незвичними умовами, чим ще раз довели свій професіоналізм.

Завершення кубку проходило на площі Леніна, де зібралися усі гості та учасники перегонів. Щасливі спорстмени в очікуванні результатів із задоволенням розповідали про власні відчуття під час проходження траси усім бажаючим. Святкова атмосфера та чудовий настрій заповнили центральну вулицю нашого міста.

Вже незабаром розпочалося нагородження переможців.

За результатами перегонів перемогу здобув екіпаж київського пілота Володимира Петренко, який вже тричі вигравав на трасі у Зайчевському.

Результати, які показали спорстмени були вражаючими! Екіпажі, які мали найкраще технічне оснащення, чи показали свою майстерність на високому рівні  були нагороджені організаторами міні – ралі. В`ячеслав Мигачов, який повернувся у спорт після тривалої відсутності, особисто нагороджував найкращих гонщиків.

Бажаємо усім спорстменам успіхів та, звичайно ж, підкорення нових трас!