Посвята в студенти НУК 2014 - найяскравіший початок навчального року!

Незмінною традицією для всіх студентів - першокурсників Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова є участь у Посвяті в студенти.

31 серпня о 17.30 біля Обласного Палацу культури, аби взяти участь у святковій ході, зібралися представники адміністрації міста, ректорат Університету, викладачі НУК ім. адмірала Макарова, активісти Студентського парламенту НУК, Первинної профспілкової організації студентів, студенти та їх батьки, а також військовослужбовці 79-ї окремої аеромобільної бригади.
Святкова хода під  державним прапором, символікою Університету та музичний супровід оркестру, пройшла головною вулицею міста від Обласного Палацу культури до пам’ятника Макарову. Протягом шляху над учасниками ходи, які здебільшого були у вишиванках, майоріли прапори України та Європейського Союзу. Цей факт остаточно засвідчував те, що сьогодні Миколаїв – місто патріотів та людей, які своєї наполегливою та кропіткою працею готові підкорювати нові вершини на шляху до європейського рівня життя.

Для привітання слово було надано першому заступнику голови Миколаївської обласної державної адміністрації, Герою України Миколі Павловичу Романчуку та Голові Миколаївської обласної ради Тарасу Дмитровичу Креміню,  які наголосили на тому, що наш славетний Університет має всі наукові, кадрові та професійні напрацювання для відродження кораблебудівної галузі України, як однієї з провідних у державі.  Заступник керівника морських портів України Борис Юрійович Козир та депутат Миколаївської міської ради Жолобецький Олександр Олександрович приєдналися до привітань та побажали новоспеченим студентам, аби вони пишалися своїм народом та його непереможеним та незламним духом.

З щирими привітаннями до присутніх звернувся майор 79-ї окремої аеромобільної бригади, учасник АТО Віктор Віталійович Тимченко.

«Як відомо, перемога кується в тилу. У той час коли наші бійці ціною найдорожчого, що має людина, захищають наші кордони в зоні АТО, Ви маєте здобувати знання та навички від професіоналів Вашого вузу, аби відновити суднобудівну потужність та науковий потенціал України для її подальшого розвитку та становлення» зазначив військовослужбовець.

Подяку всім захисникам Вітчизни від імені студентів НУК висловили активісти Студентської Республіки НУК, які подарували почесним гостям розписані студентами – першокурсниками прапори України.
Після клятви першокурсника слово було надано голові студентського парламенту НУК Ростиславу Сергійовичу Рижкову та голові профкому студентів НУК Лазаревій Дар’ї, які наголосили на єдності студентської родини України.

Яскраві вокальні номери від шоу-группи «Бон-парі», танцювальні привітання від «Dance studio — Атом» та танцювального колективу “Нюанс” під бурні оплески присутніх дарували незабутню святкову атмосферу.

Для урочистого продовження свята студентами НУК ім. адмірала Макарова була проголошена клятва першокурсника.
Для вручення першокурсникам символічних «Ключа до знань» і Студентського квитка на сцену було запрошено Ректора НУК Рижкова Сергія Сергійовича, який передав символи знань студентам першого курсу.

Вже давно доброю традицією стала передача олімпійського вогню так і цього року під бурні оплески першокурсників та гостей заходу його було вручено студентам — олімпійцям.
У цей день організатори заходу подарували всім учасникам унікальну можливість пофантазувати та уявити настанову великого мореплавця океанографа, полярного дослідника, кораблебудівника Степана Йосиповича Макарова.

Дякуємо всім гостям заходу за участь у наймасштабнішому заході вересня та бажаємо всім студентам, викладачам та працівникам Університету, аби цей день став стартом у нове життя! Нехай це свято подарує кожному приємні миттєвості, вагомі досягнення, ґрунтовні знання, життєвий досвід і радісні спогади, а вступ до Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова стане для Вас гарним стартом у щасливе майбутнє!