ІІ нарада керівників ОСС вишів України

25 лютого в стінах національного університету кораблебудування було проведено Другу нараду керівників органів студентського самовряудвання організовану Студентським парламентом НУК спільно із Всеукраїнською студентською радою при Міністерстві освіти і науки молоді та спорту.

Дивитися сюжет

На заході були присутні більше ніж 80 лідерів органів студентського самовряудування вишів України, які обговорювали віжливі для студентсва питання, зокрема урядовий законопроект про Вищу освіту України.

Студентські лідери пропонують прем’єр-міністру М. Азарову та голові оперативної робочої групи М. Згуровському розширити повноваження студентського самоврядування та стимулювати наукову діяльність студентів, а також подбати про інструменти контролю якості навчального процесу.

Про це зазначила т.в.о. керівника Секретаріату Всеукраїнської студентської ради Анастасія Сабова за результатами наради керівників органів студентського самоврядування, яка сьогодні відбулася у Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова.

«Ми пропонуємо удвічі підвищити фінансування органів студентського самоврядування, збільшити до 20% представництво студентів у Вчених радах та зборах трудового колективу. Також серед наших вимог – фінансування наукової діяльності студентів та аспірантів», – зазначила Анастасія Сабова.

Сподіваємось, що Прем’єр-міністр особисто, керівник робочої групи М. Згуровський та голова Комітету ВР М. Луцький врахують наше бачення освітньої реформи.