Події в Україні

19 березня 2014 року в стінах НУК ім. адмірала Макарова пройшов флешмоб під назвою "Україна єдина". Студенти різних інститутів та факультетів Університету висловили свою підтримку ідеї єдності та неподільності нашої держави. Основна мета акції – показати, що студенти нашого університету небайдужі до ситуації, яка зараз склалася у нашій державі. На заході були присутні керівник Центру молодіжної політики та соціально-культурної роботи Олена Леонідівна Гіржева, Голова Студентського парламенту НУК Ростислав Рижков та Голова Первинної профспілкової організації студентів НУК Лазарєва Дар’я, які закликали до миру на всій території України, адже сьогодні це є запорукою щасливого майбутнього для рідної землі, нашої родини та близьких.

Шановні студенти, науково-педагогічні працівники, співробітники та аспіранти НУК! 19 березня об 11.00 год. в Головному корпусі НУК (на території внутрішнього двору Університету, просп. Героїв Сталінграду, 9), за ініціативою Студентської республіки НУК, відбудеться флешмоб «Україна Єдина». Захід має на меті згуртувати всіх у цей нелегкий для нашої держави час. Під час заходу у кожного буде можливість висловити свої патріотичні почуття, закликати усіх до єднання. Запрошуємо всіх бажаючих долучитись до акції!

Студентський парламент запрошує студентів Національного універститету кораблебудування імені адмірала Макарова брати участь у презентації проекту Першого студентського чемпіонату зі стратегічного менеджменту “Global Management Challenge Junior“, яка відбудеться 22 жовтня о 13.00 в аудиторії 360(Вчена рада).

Увага першокурсникам !

Вітаємо з Днем незалежності України !

29 березня активісти Студентської республіки НУК відвідали столицю нашої держави, де відбулося відкриття XXI Міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра 2012». Урочисто відкрив виставку Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник, який зазначив, що сьогодні освіта та наука є стратегічним ресурсом розвитку держави та одним з найважливіших її пріоритетів.

Ми, лідери органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів України, засуджуємо дії активістки радикальної організації «Братства Святого Луки», студентки Києво-Могилянської академії Дарини Степаненко.

Ми, лідери органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів України, засуджуємо дії активістки радикальної організації «Братства Святого Луки», студентки Києво-Могилянської академії Дарини Степаненко.

25 травня 2011 року у м. Києві в конференц-залі Київського національного лінгвістичного університету відбувся Всеукраїнський форум лідерів студентського самоврядування «Вимоги студентів – реальність», організований Всеукраїнською студентською радою, Національним студентським союзом, громадською ініціативою «Студентський захист», Українською асоціацією студентського самоврядування та Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Студентська республіка»

Літо для профспілкових лідерів почалося з семінару-наради голів первинних профспілкових організацій студентів вищих навчальних закладів України за участі понад 70 керівників студентських профспілок держави.

Сторінки