НУК нагороджено золотою медаллю за розвиток студентського самоврядування.

29 березня активісти Студентської республіки НУК відвідали столицю нашої держави, де відбулося відкриття XXI Міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра 2012». Урочисто відкрив виставку Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник, який зазначив, що сьогодні освіта та наука є стратегічним ресурсом розвитку держави та одним з найважливіших її пріоритетів.

Цього року на виставці були представлені близько 200 учасників – провідних вищих навчальних закладів України та закордону. Серед них – і Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова. Для студентства нашого університету ця подія стала дуже визначною, адже серед усіх вищих навчальних закладів України НУК отримав золоту медаль у номінації «Розвиток студентського самоврядування».

Дивитися сюжет

Ця нагорода є дуже почесною і дійсно заслуженою: підтвердженням тому є плідна робота Студентського парламенту, який успішно функціонує в університеті вже більше трьох років, студентського телебачення НУК ТВ, що дозволило університету підкорити нові медіа-простори, Профкому студентів, арт дизайн центру НУК «ADC-Lamp», Артцентру НУК «Лайнер». Для участі у даному конкурсі на розгляд експертної комісії було подано роботу «Проект студентська республіка НУК». Безліч напрацювань, заходів та успішно реалізованих Студентським парламентом проектів – все це допомогло нашому університету стати найкращим у напрямку розвитку студентського самоврядування, тож нарешті робота Студентського парламенту НУК гідно оцінена. І ця почесна нагорода, вручена від імені міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника та президента Національної академії педагогічних наук України Василя Кременя є, в першу чергу, нагородою студентів, які вже не один рік працюють на благо нашого університету.

Треба зазначити, що під час проведення минулих виставок «Освіта та кар’єра» НУК вже ставав переможцем у номінаціях «Організація студентської науково-дослідної роботи» та «Міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки». І ця чергова перемога свідчить про те, що наш університет не зупиняється на досягнутому, зокрема, адміністрація університету велику увагу приділяє студентам, надаючи всебічну підтримку їх проектам та починанням. А представники Студентської республіки НУК, у свою чергу, роблять усе можливе для розвитку студентського самоврядування в нашому вищому навчальному закладі. І ця заслужена золота медаль є ще одним підтвердженням, що НУК впевнено стоїть на шляху побудови університету сучасного європейського типу.