Презентація Першого студентського чемпіонату з управління компанією в НУК

Студентський парламент запрошує студентів Національного універститету кораблебудування імені адмірала Макарова брати участь у презентації проекту Першого студентського чемпіонату зі стратегічного менеджменту “Global Management Challenge Junior“, яка відбудеться 22 жовтня о 13.00 в аудиторії 360(Вчена рада).

З усією детальною інформацією щодо участі у чемпіонаті Ви можете ознайомитися на сайті    www.gmc.in.ua

Варто пам’ятати, що успіх залежить не тільки від Ваших нестандартних бізнес – ідей, але й від уміння передбачати дії конкурентів, прогнозувати купівельну здатність, чітко планувати діяльність компанії та перемогти, незалежно від політичної ситуації в країні, різних природних катаклізм і людського фактору.

Жорстка конкуренція і боротьба за споживача не лише загартують Вас і допоможуть відчути реалії справжнього бізнесу, але допоможуть отримати досвід управління великою компанією, конкуренції на міжнародному ринку, що прирівнюється до кількох років роботи в реальному житті.

Долучайся до команди найкращих!